Четверг, 31 Март 2011

ДЖАНКОЙ. Продолжается установка икон и золочение иконостаса в Покровском кафедральном соборе

По благословению Преосвященнейшего Епископа Джанкойского и Раздольненского Алипия, в Покровском кафедральном соборе за счет пожертвований прихожан продолжается установка икон и золочение иконостаса.

 Read More...БЕРДЯНСК. Епископ Бердянский и Приморский Елисей отметил 4-ю годовщину со дня рукоположения в архиерейский сан

В день 4-й годовщины своей архиерейской хиротонии владыка Елисей молился, принимал поздравления от собратий-архипастырей, духовенства и гостей епархии, верующих.

 Read More...Старовижівського благочиння: Архієрейське богослужіння в Смідині

31 березня у  Хресто – Воздвиженському храмі села Смідин відбулась сповідь священиків Старовижівського благочиння.

О 9 годині до храму прибув єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, який очолив Літургію Передосвячених Дарів. Владику зустрічали зі словами привітання вихованці дитячого садочка. Глибоко в душу проникали піснеспіви хору місцевого храму. Прихожани зі сльозами на очах молилися за богослужінням. В цей день багато парафіян стали причастниками Тіла і Крові Христових і, незважаючи на будній день, храм був переповнений.

Владика Никодим у своїй проповіді звернувся до прихожан і духовенства зі словом повчання про богоугодне проведення Великого посту, розповівши про те яким має бути істинний, справжній піст християнина.

Благочинний Старовижівської округи протоієрей Димитрій Юхимук у своєму слові зауважив, що Хресто-Воздвиженський храм є одним з найбільших храмів благочиння, і дякуючи прихожанам і настоятелю знаходиться у хорошому стані. Настоятель храму ієрей Валентин Микитюк подякував єпископу за приїзд, і від усіх священиків та прихожан запросив на святкування 20-річчя храму, яке відбудеться в цьому році.

 ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА


Адрес: Черниговская обл., Куликовский р-н,  с. Смолянка.

 Read More...СВЯТО-ВВЕДЕНСКИЙ ХРАМ

Адрес: Черниговская обл., Куликовский р-н,  с.Орловка.

 Read More...

Mail.ru Rambler's Top100 logoSlovo.RU